KENT PLUS YALOVA


KentPlus Yalova Wellness SPA Resort'un yemyeşil dağları ve masmavi denizi ile insanın içinde dolan huzur, sizi bekliyor...

DÜNYANIN GÖZÜ ÜZERİNDE!

Yalova'nın bakir ormanlarla çevrili, deniz ve termal kaynaklarıyla taçlandırılmış bu bölgesinde, yenilikçi bir bakşla tasarlanan KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort, sadece modern bir yaşam alanı olmakla kalmayıp, aynı zamanda bölgesindeki değişimin de öncüsü. 383.500m2 alan üzerinde bulunan KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort, 163 blok, 1001 daire 5 yıldızlı üç termal otel ve bunlarla bütünleşen 230.000m2lik eşsiz peyzaj alanıyla sadece bölgesinde değil, yırtdışında da yatırımcılığın ilgi odağında.

YAŞAM İÇİN SEÇENEK ÇOK!

Yemyeşil dağları ve masmavi denizi ile huzurun simgesi olan KentPlus Yalova Wellness SPA Resort’ta yaşam için birçok seçenek mevcut. Farklı büyüklükteki villa ve rezidanslar satın alınabildiği gibi aynı zamanda devremülk olarak da kullanılabiliyor. 5 yıldızlı termal otellerde de istenildiği takdirde devremülk imkanı mevcut.

DOĞA HARİKASI PEYZAJ ALANLARI

230.000 m2lik eşsiz peyzaj alanına sahip KentPlus Yalova Wellness SPA Resort, deniz kenarındaki geniş kum plajı, yeşilin bin bir tonunu barındıran söğüt, sedir, çınar ağaçlarıyla adeta bir huzur köşesi. KentPlus Yalova Wellness SPA Resort ’un suyun dinginliğini hissettiren ve orman dokusuyla iç içe geçen masmavi göleti, ahşap iskeleleri ve saklı dinlenme alanları doğayla bütünleşmeye davet ediyor.